İZMİR
Mistral Ofis Binası Çınarlı Mah.Ankara Asfaltı Cad.no:15/301 Konak,İzmir
Tel: (0232) 477 77 99
Faks: (0232) 411 02 46
e-posta: ymanatoliaizm@yml.com.tr

 

Genel Müdür Yardımcısı
Didem Ünlü Dahili: 1155 e-posta: didemunlu@yml.com.tr
Bölge Müdürü:    
Volkan Gümüş Dahili: 1161 e-posta: volkangumus@yml.com.tr
İhracat:    
Melisa Suçsuzer Dahili: 1157 e-posta: melisasucsuzer@yml.com.tr
Can Konyalıoğlu Dahili: 1154 e-posta: cankonyalioglu@yml.com.tr
Ecem Mut Dahili: 1156 e-posta: ecemmut@yml.com.tr
Yunus Emre Uysal Dahili: 1152 e-posta: yunusuysal@yml.com.tr
Müşteri Temsilcisi:    
Özay Vatansever Dahili: 1262 e-posta: ozayvatansever@yml.com.tr
İthalat:    
Nilhan Kılıç Maraba Dahili: 1138 e-posta: nilhanmaraba@yml.com.tr
Burak Kocabaş Dahili: 1153 e-posta: burakkocabas@yml.com.tr
   

 

 

İSTANBUL
Kasap Sokak,Konak Azer İş Hanı no:12 Kat:1  Esentepe,Şişli,İstanbul 34394
Tel: 0212 318 00 22
Faks: 0212 216 72 26
e-posta: ymanatoliaist@yml.com.tr
Bölge Müdürü:    
Ercan Poyraz Dahili: 2280/2276 e-posta: ercanpoyraz@yml.com.tr
İhracat&İthalat    
Sera Olgun Dahili:2285 e-posta: seraolgun@yml.com.tr
Görkem Başkak Dahili: 2316 e-posta: gorkembaskak@yml.com.tr
İhracat Satış Temsilcisi    
Ayça Saraçoğlu Çaylak Dahili: 2277 e-posta: aycacaylak@yml.com.tr
Onur Can Şahin Dahili:2998 e-posta: onurcansahin@yml.com.tr
İhracat Müşteri Temsilcisi:
Osman Karaduman Dahili: 2805 e-posta: osmankaraduman@yml.com.tr
İthalat:    
Begüm Öztürk Dahili: 2318 e-posta: begumozturk@yml.com.tr
Seher Yurtman Dahili:2304 e-posta: seheryurtman@yml.com.tr
İthalat Müşteri Temsilcisi:
Elif Yiğit Dahili: 2261 e-posta: elifyigit@yml.com.tr
Mustafa Koç Dahili:2057 e-posta: mustafakoc@yml.com.tr
Gülşah Alıcı Dahili:2473 e-posta: gulsahalici@yml.com.tr
   

 

 

BURSA
Ovaakça Çeşmebaşı Mah.Yeni Yalova Yolu Cad. :No:699 PK 16335 Osmangazi ,Bursa
Tel: (0224) 270 77 77
Faks: (0224) 270 77 78
e-posta: ymanatoliabur@yml.com.tr
Bölge Müdürü:    
Cankat Çaral Dahili: 7746 e-posta: cankatcaral@yml.com.tr
Satış Sorumlusu:
İlker Buluç Dahili: 7759 e-posta: ilkerbuluc@yml.com.tr
İrem Baytar Dahili: 7749 e-posta: irembaytar@yml.com.tr
Müşteri Temsilcisi:

Gözde Balkan

Dahili: 7735 e-posta: gozdebalkan@yml.com.tr
   

 

 

MERSİN
Yeni Mahalle 119. Cadde 5309 Sokak Mahmut Torun İş Merkezi No:8 Kat:5 D:20  33050
Tel: (0324) 241 14 14
Faks: (0324) 241 14 15
e-posta: ymanatoliamer@yml.com.tr
Bölge Müdürü    
Alper Aktürk Dahili: 4484 e-posta: alperakturk@yml.com.tr
İş Geliştirme Sorumlusu Dahili: 4340 e-posta: nevzaterdem@yml.com.tr
Nevzat Erdem    
İthalat Satış Sorumlusu    
Olgun Serin Dahili: 4477 e-posta: olgunserin@yml.com.tr
İthalat Satış Sorumlusu    
Berna Arıkdoğan Dahili: 4476 e-posta: bernaarikdogan@yml.com.tr
İhracat Satış Sorumlusu
Behçet Can Dahili: 4473 e-posta: behcetcan@yml.com.tr
Mehmet Geyik Dahili: 4340 e-posta: mehmetgeyik@yml.com.tr
İhracat Müşteri Temsilcisi    
Ersin Birecikligil Dahili: 4442 e-posta: ersinbir@yml.com.tr
Ezgi Etiler Dahili: 4466 e-posta: ezgietiler@yml.com.tr
 
   

 



 
©2019 Yang Ming Anadolu Gemi Acenteliği A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları Yang Ming Anadolu Gemi Acenteliği A.Ş.’ye aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ