Dünyanın önde gelen Uzakdoğu’lu armatörü Yang Ming’in Türkiye acenteliği 1995 yılından bu yana Egekont tarafından yürütülüyordu. Türkiye'nin artan dış ticaret hacmi doğrultusunda Yang Ming ve Arkas yeni bir ortaklığa girerek 1 Ocak 2009'da Yang Ming Anadolu'yu kurdu. Söz konusu yeni ortaklık sonucunda ortaya çıkan yapı, Egekont’un daha önceden oluşturduğu müşteri memnuniyetini daha da artırmayı hedefliyor. İstanbul, Bursa, İzmir ve Mersin’deki ofisleri ile hizmet veren Yang Ming Anadolu’nun İstanbul, İzmir, Gemlik ve Mersin uğraklı Uzakdoğu servisleri bulunuyor. 

28 Aralık 1972’de kurulan Uzakdoğu’lu Yang Ming Marine Corporation’ın 10 adet kuru yük ve 84 adet konteyner gemisinden oluşan geniş filosu ve “zamanında, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet” felsefesiyle hizmet veriyor. Merkezi Tayvan’da olan Yang Ming’in ülkenin en önemli üç limanı olan Keelung, Taichung ve Kaohsiung’da da şubeleri bulunuyor. 
©2023 Yang Ming Anadolu Gemi Acenteliği A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları Yang Ming Anadolu Gemi Acenteliği A.Ş.’ye aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ