İZMİR
Mistral Ofis Binası Çınarlı Mah.Ankara Asfaltı Cad.no:15/301 Konak,İzmir
Tel: (0232) 477 77 99
Faks: (0232) 411 02 46
e-posta: ymanatoliaizm@yml.com.tr

 

Genel Müdür Yardımcısı
Didem Ünlü Dahili: 1155 e-posta: didemunlu@yml.com.tr
Bölge Müdürü:    
Volkan Gümüş Dahili: 1161 e-posta: volkangumus@yml.com.tr
İş Geliştirme Yöneticisi:    
Can Konyalıoğlu Dahili: 1154 e-posta: cankonyalioglu@yml.com.tr
İthalat Satış Sorumlusu    
Melisa Suçsuzer Dahili: 1157 e-posta: melisasucsuzer@yml.com.tr
Ecem Mut Dahili: 1156 e-posta: ecemmut@yml.com.tr
İhracat Satış Sorumlusu    
Mert Türkyılmaz Dahili: 1262 e-posta: mertturkyilmaz@yml.com.tr
Müşteri Temsilcisi:    
Caner Kolaşin Dahili: 1148 e-posta: canerkolasin@yml.com.tr
Alican Terzi Dahili: 1138 e-posta: alican.terzi@yml.com.tr
   

 

 

İSTANBUL
Tekfen Tower Esentepe Mahallesi,Büyükdere Caddesi No: 209, 4.Levent, Şişli ,İstanbul
Tel: 0212 318 00 22
Faks: 0212 216 72 26
e-posta: ymanatoliaist@yml.com.tr
Bölge Müdürü:    
Sera Olgun Dahili: 2280/2279 e-posta: seraolgun@yml.com.tr
İş Geliştirme Yöneticisi:    
Bahri Şahin Dahili: 2078 e-posta: bahri.sahin@yml.com.tr
İhracat Satış Sorumlusu:    
Faruk Çetin Dahili: 2179 e-posta: farukcetin@yml.com.tr
Abdulhabir Karahanlı Dahili: 2316 e-posta: abdulhabirkarahanli@yml.com.tr
İhracat Müşteri Temsilcisi:
Rüştü Yağız Ercan Dahili: 2473 e-posta: yagizercan@yml.com.tr
Tolga Kurtuldu Dahili: 2318 e-posta: tolgakurtuldu@yml.com.tr
Bilge Bayri Dahili: 2805 e-posta: bilge.bayri@yml.com.tr
İthalat Satış Sorumlusu:
Buse Nur Çorum Dahili: 2998 e-posta: busenurcorum@yml.com.tr
Elif Yiğit Dahili: 2842 e-posta: elifyigit@yml.com.tr
   

 

 

BURSA
Esentepe Mahallesi, Sanayi Caddesi, Habita 2216 İş Merkezi No:173, K:2 D:11, Nilüfer, Bursa
Tel: (0224) 270 77 77
Faks: (0224) 270 77 78
e-posta: ymanatoliabur@yml.com.tr
Bölge Müdürü:    
Sera Olgun Dahili: 2280/2279 e-posta: seraolgun@yml.com.tr
Satış Sorumlusu:
İlker Buluç Dahili: 7759 e-posta: ilkerbuluc@yml.com.tr
İrem Baytar Dahili: 7749 e-posta: irembaytar@yml.com.tr
İthalat Müşteri Temsilcisi:    
Mustafa Burhan Dahili: 7735 e-posta: mustafaburhan@yml.com.tr
   

 

 

MERSİN
Arkas Ofis Binası Çiftlikköy Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:13/CA Yenişehir / MERSİN
Tel: (0324) 241 14 14
Faks: (0324) 241 14 15
e-posta: ymanatoliamer@yml.com.tr
Bölge Müdürü    
Alper Aktürk Dahili: 4484 e-posta: alperakturk@yml.com.tr
İthalat Satış Sorumlusu    
Berna Uçar Dahili: 4476 e-posta: bernaucar@yml.com.tr
Olgun Serin Dahili: 4448 e-posta: olgunserin@yml.com.tr
İhracat Satış Sorumlusu
Mehmet Geyik Dahili: 4340 e-posta: mehmetgeyik@yml.com.tr
Ecem Türker Dahili: 4466 e-posta: ecemturker@yml.com.tr
Pelin Akıl Dahili: 4473 e-posta: pelinakil@yml.com.tr
Yağmur Uğurel Dahili: 4330 e-posta: yagmurugurel@yml.com.tr
İhracat Müşteri Temsilcisi    
Eda MUKAN Dahili: 4448 e-posta: edamukan@yml.com.tr
Zeliha Neri Yıldırım Dahili: 4350 e-posta: neriyildirim@yml.com.tr
Guney ERDOGAN Dahili: 4418 e-posta: guneyerdogan@yml.com.tr
Ecem Sebnem SIMSEK Dahili: 4412 e-posta: ecemsimsek@yml.com.tr
Nigar KARATAS Dahili: 4336 e-posta: nigarkaratas@yml.com.tr
 
   

 



 
©2023 Yang Ming Anadolu Gemi Acenteliği A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları Yang Ming Anadolu Gemi Acenteliği A.Ş.’ye aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ