YASAL HÜKÜMLER

YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. (“www.yml.com.tr”) web sitesine hoş geldiniz!


A. Web Sitesi Kullanım Şartları
Bu web sitesini kullanarak ve ziyaret ederek aşağıdaki şart ve koşulları kabul etmiş olursunuz. YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. aksi yöndeki hükümler yazılı olarak açıkça belirtilmedikçe birbiri ile çelişen koşulları kabul etmez.
Bu şart ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen web sitesinden çıkın.

1. Web Sitesinin Kullanımı
www.yml.com.tr web sitesinde yayınlananlar herhangi bir kişi ve/veya kurum tarafından bir taahhütte bulunulduğu anlamına gelmez. Web sitesindeki bilgiler herhangi bir kişi veya kuruma bildiride bulunma ya da talimat veya yasal direktif verme amacı taşımaz.
Kullanıcı olarak bu web sitesi ve içeriğini sadece web sitesinde makul olarak öngörülen amaçlar doğrultusunda veya YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. ile olan ilişkiniz süresince sair biçimde makul olarak sizden beklenen şekilde ve web sitesinde değişik zamanlarda geçerli olan prosedürlere göre kullanabilirsiniz. Web sitesini (1) yürürlükteki yasaları ve/veya YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. veya üçüncü tarafların haklarını (fikri mülkiyet hakları dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlal edecek şekilde; (2) yasa dışı, tehdit edici, hakaret içerikli, küçük düşürücü, müstehcen, kaba, ayrımcı, pornografik, küfür içerikli veya ahlaka aykırı olabilecek veya bu tür davranışlara teşvik edebilecek herhangi bir bilgi, materyal ya da içerik yayınlamak, yüklemek, geçici olarak depolamak (bu tür bir olanak veriliyorsa) veya iletmek için; (3) ‘kışkırtıcı’ ya da ‘önemsiz’ e-posta gönderme amacıyla veya aracı olarak kullanamazsınız.

Yürürlükteki yasalarca öngörülebilecek diğer hakların yanı sıra YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. kullanım yasaklarını ihlal etmeniz halinde web sitesine erişiminizi tamamen kendi takdiri doğrultusunda geçici veya sürekli olarak engelleme hakkını saklı tutar. Ayrıca, YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. tamamen kendi takdiri doğrultusunda (a) sizinle ilgili veya tarafınızca yüklenen materyalleri web sitesinden kaldırabilir, (b) ihlalden doğan her türlü zararı (itibar açısından uğranılan zararlar ve yasal ve idari masraflar dâhil) tazmin etmek için tarafınıza dava açabilir, (c) mümkünse web sitesini kullanımını bırakmanız için bir beyanname imzalamanızı şart koşabilir, (d) yürürlükteki yasaların uygulanmasını sağlamak için uygun göreceği bilgileri kamu yetkililerine iletebilir ve/veya (e) şu an ve gelecekteki zararlarını azaltmak ve web sitesini kötü kullanıma karşı korumak için uygun görebileceği başka eylemlerde bulunabilir.

2. Sorumluluk Muafiyeti (Feragatname)
www.yml.com.tr web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru olması için her türlü çaba sarf edilse de, YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. bu tür bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin herhangi bir açık ya da zımni teminat veya garanti ile ilgili taahhütte bulunmaz.
Kullanıcıların bu web sitesini kullanarak ve ziyaret ederek www.yml.com.tr adresinde yayınlanan bilgilerin kullanımından doğan her türlü doğrudan veya dolaylı kayıp ya da zarar durumunda herhangi bir borç, sorumluluk ya da yükümlülük için YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş.yi sorumlu tutmamayı açıkça kabul ettiği varsayılır. Web sitesindeki herhangi bir içerik ve/veya hizmet kullanıcılara önceden haber vermeden YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. tarafından değiştirilebilir. www.yml.com.tr web sitesi önceden bildirilmeden hizmet dışı olabilir. www.yml.com.tr, web sitesinde yayınlanan bilgilerden, bu bilgilere bağlı olarak gerçekleştirilen işlemlerden veya web sitesine erişim sağlanamamasından kaynaklanabilecek herhangi bir zarar ve/veya kayıp için sorumluluk kabul edilmez. Bu bilgiler insan hatası, teknik sorunlar veya başka nedenlerden dolayı yanlış, yetersiz, hatalı ya da eski olabilir. www.yml.com.tr, web sitesinde yayınlanan bilgilerin hatalı veya eksik olmasından dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulmayacaktır.

3. Telif Hakkı
Bu web sitesi YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş.ye aittir ve YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. tarafından web sitesinde yayınlanan bilgiler kısmen kendi kaynakları ve kısmen başka kaynaklardan alınmıştır. Bu web sitesinin tasarım ve içeriği ile ilgili tüm haklar daima YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş.ye aittir. Web sitemizde yayınlanan içerikler kaynak belirtilerek yeniden yayınlanabilir. Web sitesinin veya belirli bölümlerinin ticari amaçlar için kopyalanması ve bunların indirilmesi YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş.nin yazılı iznine tabidir.

4. Bağlantılar
Bu web sitesindeki bağlantılar veya köprüler aracılığıyla erişilen ve başka kurum ve kuruluşlar tarafından yayınlanan web sitelerindeki bilgiler hiçbir şekilde YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. için bağlayıcı olmayacak ve sorumluluk getirmeyecektir.


B. Gizlilik Politikası ve Güvenlik:
YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. (“www.yml.com.tr”), bu web sitesini ziyaret eden herkesin gizliliğine saygı duyar. Site ziyaretçileri hakkında sadece ziyaretçilerin talep ettiği veya ileride talep edebileceği hizmetleri sunmak ve iyileştirmeler yapmak için bilgi toplanır. Yukarıda belirtilen dışında veya aksi yönde mutabakata varılmadıkça YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. tescilli olan veya kendisine verilen herhangi bir bilgi ya da veriyi üçüncü taraflara ait sitelerde yayınlamaz, onlarla paylaşmaz, takas etmez, satmaz veya başka türlü yaymaz. Ancak, YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. güvenlik sebebiyle ya da mali veya yasal nedenlerle ya da YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş., kullanıcılarımız veya diğer tarafların çıkarlarını, haklarını ya da mülkiyetlerini korumak amacıyla tescilli olan veya bize verilen bilgi ve verileri yürürlükteki yasalara, mahkeme ya da tahkim emirlerine, hükümlerine, kararlarına veya yürütülen diğer yasal süreçlere ya da herhangi bir yetkili merci, kurum veya kişinin taleplerine uygun olarak ifşa etmekle yükümlü ve yetkilidir. www.yml.com.tr sitesinin bir veya daha fazla sayfası www.yml.com.tr dışındaki internet sitelerine bağlantılar içerebilir. YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. sahibi olmadığı bu sitelerin gizlilik politikası için hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. www.yml.com.tr ile başlamayan web siteleri www.yml.com.tr ile ilişkisi olmayan web siteleridir. Bu web sitesini kullanarak YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş.nin Gizlilik Politikası’nı kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş. istediği zaman bu politikada değişiklik, ekleme veya silme işlemi yapma hakkını saklı tutar. Herhangi bir şart ve hükümde değişiklik yapıldıktan sonra bu web sitesini kullanmaya devam ederek bu değişiklikleri kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz.


C. Muhtelif Hükümler
Yasal Hükümler’in bütün koşulları birbirinden ayrılabilir ve bu koşullardan bir veya birkaçı geçersiz, yasa dışı ya da icra edilemez hale gelirse diğer koşullar hiçbir şekilde bu durumdan etkilenmeyecektir. Geçersiz koşul orijinal koşulun amacına olabildiğince yakın olan, yasal olarak izin verilen başka bir koşulla değiştirilecektir.

Yasal Hükümler Türk kanunlarına tabi olacak ve bu web sitesinden doğan veya onunla ilgili olan herhangi bir anlaşmazlık, talep veya yorum Türk mahkemelerinin münhasır yargı hakkı ve yetkisine tabi olacaktır.


Saygılarımızla,
YANG MING ANADOLU GEMI ACENTELIĞI A.Ş.


 
©2023 Yang Ming Anadolu Gemi Acenteliği A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları Yang Ming Anadolu Gemi Acenteliği A.Ş.’ye aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ